Franio

Dziś zachęcam Was do zapoznania się z Franciszkiem, ogromnie dzielnym chłopcem, który zmaga się z potworzastym – SMARD1

Franio to wspaniały, mądry i wytrwały młody człowiek. Uwielbiam czytać o tym co u niego, na blogu prowadzonym przez Matkę Ankę. Bije od nich takie ciepło, siła i nadzieja, których wielu z nas brakuje mimo tego, że jesteśmy zdrowi i los nie postawił przed nami takich wyzwań jakie stawia przed Franiem i jego rodziną. To wspaniali ludzie, którzy walczą o to, żeby Franio, mimo choroby, miał cudowne, pełne radości, odkryć i doświadczeń dzieciństwo. To moi niekwestionowani idole, nie żadne tam muzyczne gwiazdy, aktorzy, pisarze. Oni są tymi ludźmi, z których nadzieję i inspirację do stawiania czoła przeciwnościom można czerpać garściami. Franio może walczyć z potworzastym dzięki swojej determinacji, jego wspaniałym rodzicom i całemu zastępowi rehabilitantów, lekarzy i wszystkich terapeutów, którzy pracują z nim codziennie aby spowolnić rozwój choroby. I tutaj potrzebna jest nasza pomoc aby te ostatnie, kosztowne a jakże potrzebne rzeczy zapewnić.

Możemy mu pomóc przekazując 1% podatku na rzecz Francesca. Dla nas to tylko jedna, malutka rubryka do wypełnienia a tyle może zdziałać.

Zresztą sami zobaczcie : mojsynfranek.pl tutaj historię Frania opisuje jego mama  zapewniam Was, wejdziecie raz i na pewno nie raz wrócicie po więcej!

received_1289356227769459

 

Advertisements

2 thoughts on “Franio

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s